15:16
Зустріч випускників 1988, 1993, 1998, 2003, 2008 років
  

    Традиційно, в останню суботу березня, загальноосвітня школа №8 гостинно відчиняє двері випускникам різних поколінь. Гумористична та музична атмосфера, яка панувала у залі, підняла настрій усім, хто прийшов згадати шкільні роки, побачити вчителів-наставників, висловити вдячність та шану усім, хто не лише давав знання, а й вчив сміливо йти по життю. Під час концертної програми лунали пісні, що навіювали ностальгію за шкільним дитинством, а зворушливі вірші-спогади обєднали у дружну родину усіх шкільних друзів.

    Роки летять, але школа не старіє і саме тому, директор школи Курганський О.О. з радістю привітав найстарших випускників, які закінчили школу 25 років тому та наймолодших, що покинули рідні стіни лише 5 років назад. Загалом вечір був наповнений не лише несподіваними зустрічами-привітаннями, а й низкою творчих номерів, які підготували учні школи, а також цікавими опитуваннями випускників 1988, 1993, 1998, 2003, 2008 років, щодо змін в їхньому житті після закінчення навчального закладу. Проведення такого заходу мало дуже хороший вплив на усіх присутніх, адже ми ще раз змогли впевнитися у тому, як сильно наше життя повязане зі шкільними роками. Приємно зазначити й те, що частина випускників нашої школи, здобувши педагогічну освіту, повернулися працювати в рідні коридори, ошатні класи. Дякуємо і за довіру, що висловлюєте нам, привівши навчатися своїх дітей до школи, яка колись і вам слугувала другою домівкою.

    Тому, не дивлячись на те, що дехто вже майже не памятає нотки останнього шкільного вальсу, ми все одно розуміємо, що роки, проведені в школі, залишають великий слід на характері, світобаченні кожного з нас, адже в школі ми навчилися цінувати те, що в нас є, бо з усього, що ми маємо  і складається наше життя.

 

Громик О.А., заступник директора

з виховної роботи ЗОШ №8

Переглядів: 652 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: