12:04
Засідання динамічної групи вчителів математики у ЗОШ№8
      10 жовтня в школі відбулось засідання динамічної групи вчителів математики, які викладають в 5-х класах та вчителів 4-х класів (керівник групи вчитель математики ЗОШ №4, вчитель-методист Заслонкіна Л.С.) «Проблеми та можливі шляхи забезпечення наступності у вивченні математики при переході від початкової до середньої ланки навчання». Вчителі відвідали урок математики в 5-Б класі на тему «Додавання і віднімання натуральних чисел», яке провела вчитель математики, вчитель вищої категорії Сирнікова О.О.
      Грамотні аналізи уроку з позиції ознайомлення вчителів з принципами, методами та формами роботи при переході від початкової до середньої ланки зробили завідувач сектором ЗНО та моніторингу якості освіти Бунечко Н.Й., Заслонкіна Л.С., заступник директора з навчально-виховної роботи Козікова Н.А.
      Присутні вчителі висловили свої схвальні відгуки про урок, який відповідав всім вимогам особистісно орієнтованого уроку і був повчальним як для вчителів математики, так і для вчителів початкових класів, адже основною метою проведення уроку було показати наступність у формуванні природничо-математичних понять відповідно до вимог Державного стандарту початкової та базової і повної середньої освіти.
      Далі присутні провели жваве обговорення теоретичних питань відповідно до плану засідання динамічної групи.
 
Переглядів: 532 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: