20:59
Випускний вечір - свято юності!
         01 червня 2013 року в урочистій атмосфері відбулося свято, якого немає в жодному календарі, але згадка про яке залишається в юних серцях назавжди, адже, отримавши атестат, вчорашні школярі стають на сходинку вище, йдучи у самостійне доросле життя.
        Зі словами привітань, настанов звернувся до випускників директор О.О.Курганський, який наголосив на важливості цього урочистого дня: «Вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому впевнено, пам’ятаючи, що ви є випускниками школи, яка з честю виконала свою високу місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами рідної мови, прищепила пагони гордості за велич українського народу».
         Гостем випускного вечора був методист міського управління освіти Громик Т.В, який щиро привітав випускників із цим чудовим святом, побажав здобуті знання гідно реалізувати у житті, пам’ятати шкільні роки, вчителів, шанувати батьків.
          Радували своїм виступом і випускники: їхні пісні та щирі слова-побажання, слова-подяки закрадалися глибоко в душу вчителів, батьків, гостей, викликаючи щем у серці та непрохані сльози.
          Щасливої та щедрої на добро долі, дорогі випускники!
Переглядів: 492 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: