15:55
Від рідного порога- безпечна дорога!
        Літні канікули добігли кінця, а це означає що на вулицях міста знову побільшає маленьких пішоходів. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, з 01.09.2013 р. в ЗОШ №8 стартував місячник безпеки життєдіяльності учнів «Увага! Діти на дорозі!», який охоплює цілий ряд профілактичних заходів, щоб недопустити дорожньо – транспортних пригод із дітьми.
        В закладі представники ДАІ та станції Шепетівка проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі та правила переходу пішоходів залізничними коліями. Представники учнівського міністерства продемонструють учням 2-7 кл. презентації на повторення правил дорожнього руху. Також в рамках проведення місячника «Увага! Діти на дорозі» Вінницький шоу-театр продемонструє для школярів виставу з елементами гри щодо вивчення та повторення правил дорожнього руху. Вчителі, класні керівники проведуть цілий ряд заходів протягом місяця: ЄГІ на тему «Від рідного порога – безпечна дорога», зустріч-лекція «Залізниця – зона підвищеної небезпеки», відпрацювання дій реагування «Якщо ти став свідком ДТП», повторення номерів телефону служб порятунку та ін.
        Приділити більше уваги дітям потрібно й батькам. Безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь Правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.                                                                                                               
 
 
 
 
Переглядів: 562 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: