18:43
Участь у обласному семінарі завідувачів науково-методичних кабінетів
      14 листопада директор школи Курганський О.О. на обласному семінарі з теми "Якісне та ефективне управління науково-методичною роботою у школі сталого розвитку" висвітлив питання "Шепетівська ЗОШ №8 - школа екологічного навчання та виховання" .
       Повідомив про основні напрямки діяльності закладу: управлінську, навчально-виховну, науково-методичну та науково-дослідницьку, виховну, практичну.
        У здійсненні науково-методичної та науково-дослідницької діяльності неабияку роль відіграла співпраця з вищими навчальними закладами. Тісна співпраця із ДП "Шепетівське лісове господарство", водоканалом ст.Шепетівка, батьківською громадськістю тощо.
        Шепетівським лісгоспом виділено 17 га лісу для організації шкільного мікрозаказника, в якому учні проводять наукові дослідження на екологічній стежині. Члени шкільного лісництва надають посильну допомогу лісівникам у насадженні та догляду за саджанцями лісових культур, збереженню флори і фауни лісу.
      Члени екологічної варти є ініціаторами природоохоронних акцій, які проводять разом з мешканцями мікрорайону.
       На подвір'ї школи створено "зелений клас", в якому можна проводити уроки серед природи.
       Роботи учнів і вчителі прикрашають рекреації закладу.
      Зазначив, що попри всі здобутки педагогічного та учнівського колективів нам не слід зупинятись на досягнутому і є над чим працювати надалі, адже екологічний напрямок - це тільки одна із складових освіти сталого розвитку.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Переглядів: 462 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: