12:47
Тиждень початкової школи
   З 18.11 по 22.11.13 в нашій школі проходив тиждень початкових класів. У цей період кожен класний кабінет початкової школи був схожий на вулик, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні.
   Основним завданням, яке ставили перед собою ми, вчителі, було ,насамперед, створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів.
   День перший - святкова лінійка, презентація фото колажу «Життя мого класу» та виставка дитячих робіт «Я можу все намалювати: поля, моря і гори, героїв казки і звірят, і рідний край просторий». Другого дня вчителем 3-Б класу Костюк А.С. було проведено конкурс «Знавці української народної творчості», а на перервах діти переглядали мультфільм «Уроки обережності тітоньки Сови».
  Третього дня була проведена пізнавально-розважальна гра «Буду гідним скрізь і всюди, щоб нести вам радість люди» (2-А) – Верхогляд В.В., а також виховна година «Рід, родина, Україна» (4-Б) – Дисик М.О.
  Не менш цікавим був і четвертий день тижня – відбулися презентації сімей «Родина, родина – від батька й до сина» ( 4-Б) – Подгорних А.С.
   І на завершення тижня було проведено вікторину «Що? Де? Коли?» (3-А) – Вініговська С.М. та класну годину «А дружити треба вміти» (2-Б) – Клекач Т.П. Тиждень початкових класів закінчився, але не закінчилась кропітка праця вчителя, яка покликана пробудити творчість і пізнання, підтримати інтерес та бажання вчитися, максимально використати те, що так щедро закладено природою.
 
 
 
 
 
 
 
Переглядів: 913 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: