12:52
Тиждень початкових класів
  "Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися".    

Взявши за основу слова великого педагога В.О.Сухомлинського вчителі початкових класів Шепетівської ЗОШ №8 створюють всі умови для створення « ситуації успіху» у кожного учня.

З 08.04 по 13.04.2013 року в школі проходив тиждень початкових класів під гаслом «Кожна дитина талановита».

  

      

Робота тижня була спланована так, щоб заходи були цікавими, корисними, пізнавальними, сприяли всебічному розвитку дитини та охоплювали різні сфери учнів та вчителів, підвищили інтерес до навчання та дали б змогу прийняти участь у заході   кожного бажаючого. У кожному класі вчителі провели цікаві та захоплюючі заходи. Тиждень розпочався презентацією-виставкою «Мої захоплення», яка функціонувала протягом тижня. Діти представляли свої творчі роботи, малюнки, вишиванки, вироби з паперу та деревини, тканини, круп, бісеру. Тут дитячій фантазії не було меж. Сюди влилася виставка «Подільська писанка», на якій були представлені індивідуальні, сімейні, колективні роботи учнів початкових класів.

  Без високої культури читання, наголошував В.О.Сухомлинський, немає ні школи, ні справжньої розумової праці. Читання є основою опанування всіх наук, розвитку людського інтелекту.  « Хто багато читає, той багато знає» під таким гаслом пройшов перший день у рамках тижня початкових класів. Щоб підвищити інтерес учнів до читання  бібліотекар школи Андрукевич Н.В.  провела  «Читацький турнір» між учнями 2-4-х класів.  Метою цього турніру було завдання перевірити вміння дітей розпізнавати героїв казок, виявити теоретичні знання учнів, вміння декламувати вірші, розширити читацький інтерес, виховувати повагу до книги. Завдання були підібрані відповідно віковим особливостям. Особливо дітям сподобався конкурс   «Народні казки » (відгадати з якої казки уривок та скласти свою казку « на виворіт»).

Другий день тижня був присвячений спорту і збереженню здоров’я. Спортивні змагання, ігри, естафети проведені у кожному класі. Жодна дитина не залишилась осторонь. Між другими класами вчителі Вініговська С.М. та Червякова А.С. провели «Веселі старти». "Веселі старти” для дітей — перші серйозні змагання. Тому в таких турнірах діти мріють не лише про участь, а й про перемогу. Але, щоб стати першими, недостатньо лише мріяти. Для того, аби швидше подолати командні естафети — потрібні спритність, фізична підготовка та кмітливість. В кінці свята діти отримали спортивні нагороди: золоті, срібні та бронзові медалі.

У третій день був проведений виховний захід «У світі цікавого» для учнів 4-х класів організований класними керівниками  Сікорською В.М. та Гаврилюк Т.О. Діти дійсно поринули у загадковий і цікавий світ Всесвіту, оволоділи корисною інформацію про Землю, космічний простір, космічні кораблі,  залюбки працювали в парах, групах, змагалися та дискутували.

Багато цікавого діти дізналися і у наступний день під час проведення інтелектуальної гри «Знай, люби, бережи», що провели вчителі  Дисик М.О. та Подгорних А.С. між учнями 3-х класів. Це був захід із цікавими презентаціями, веселими і пізнавальними завданнями. Діти  розгадували загадки, кросворди, ділилися цікавою інформацією. Саме тут учні пригадали правила поведінки у природі і склали пам’ятку «Як зберегти довкілля».

Завершальним етапом цього тижня був конкурс дослідницьких робіт. Всіх учасників було нагороджено грамотами, які урочисто вручив директор школи Курганський О.О. 

Фото у альбомі сайту.

Переглядів: 1087 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: