14:51
Галактика талантів
         16 травня в ЗОШ №8 відбулося справжнє свято творчості «Галактика талантів», під час якого нагороджувалися грамотами, подяками учні за різноманітні досягнення, здобутки протягом 2012-2013 навчального року. У загадковій та неповторній галактиці школи №8 найяскравішими зірками засяяли шкільні обдарування. І це була не одна зірка, а цілі сузір’я: «Інтелектуальне», «Наукове», «Музично-артистичне», «Спортивне», «Лідерське» та ін. 

Щирі слова привітань (з подальшим врученням нагород) висловив господар великої шкільної галактики Курганський О.О.: «Сьогодні для вас, шановні учні, особливий день: підрахунок творчих здобутків, наукових досягнень…». Юні шкільні обдарування ще раз довели, що упевненість в собі, оптимізм, працьовитість, схильність досягати поставлених цілей – це якості людини, яка любить життя й реалізовується в усіх його сферах.

         Музично-артистичну атмосферу свята створили яскраві зірочки, які демонстрували свої таланти на міських конкурсах, фестивалях, КВК-конкурсах.

Високих результатів можна досягти лише за рахунок тісної співпраці школи та сім’ї. Зі словами вдячності звернулася  до педагогів член батьківського комітету Заблоцька О.П. Вона дякувала усім, хто знаходить 25 годину в добі для навчання та виховання дітей, за професійну майстерність, педагогічний талант, душевну щедрість. Побажала жителям Галактики талантів усі свої здобутки перетворити у міцний фундамент, який слугуватиме в подальшому для будівництва будинку, що зветься життям!

Фотографії заходу можна подивитись у альбомі сайту.
Переглядів: 488 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: