19:53
День соборності
            Відзначення 94-річниці Соборності України стало ще однією нагодою для об'єднання всього шкільного товариства ЗОШ №8 навколо обговорення  державотворчих процесів, що відбувалися в Україні протягом 1918-1919 років.

В рамках проведення свята відбулися різноманітні заходи. Пізнавальним та цікавим був виступ учнів-волонтерів, які наголосили на тому, що День Соборності – друге, після Дня Незалежності, за значенням державне свято у незалежній Україні. Таким цей день повинен бути! Це день єднання українського народу, день самоствердження,  духовної злуки.

Нікого не залишив байдужим перегляд документального фільму «Акт Злуки: відтворення історичної правди». А створення стіннівок «Історичне значення подій 22 січня 1919 року» згуртувало навколо спільної ідеї багатьох старшокласників. Із закликом духовної єдності звернувся до школярів отець Української Православної Автокефальної церкви Василь Гетьман під час виховного заходу, який провела Братащук Галина Петрівна, учитель української мови та літератури. Отець Василь передав у дарунок шкільній бібліотеці дуже цікаву, науково-пізнавальну книгу про створення української церкви, яка в своїй основі містить ідею соборності і неподільності рідної України.

  

Учні із неабиякою цікавістю виготовляли символічні долоньки,  з яких, на завершення свята, утворили Ланцюг Єдності. Школярі дану акцію присвятили  підписанню Акту Злуки УНР і ЗУНР, отже,

Велична і свята, будь моя  Вкраїно!

Лише тобі карать нас і судить.

                               Нам берегти тебе, Соборну і єдину,

                               І нам твою історію творить!

 

О.А. Громик, заступник директора 

з виховної роботи ЗОШ №8

 
Переглядів: 579 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: