12:19
День Цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25квітня у Шепетівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8 відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

З учнями початкових класів та середньої ланки проведено зустріч з пожежниками міста. Пожежний автомобіль прибув на подвір’я школи, де учні з задоволенням спробували себе у ролі пожежників.

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; виставки плакатів, стіннівок, малюнків; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті. Дякуємо всій шкільній громаді за організованість, дисциплінованість, міцні знання та корисно проведений День цивільного захисту.

 

Переглядів: 231 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: