22:50
Де танців і пісень парад? Звичайно, в таборі «Юннат»!
       Саме під таким гаслом розпочав роботу пришкільний табір відпочинку ЗОШ №8 «Юннат». На урочисте відкриття табору 28 травня завітали почесні гості: Липкань А.В., секретар міської ради, Стасюк Н.В., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Шепетівської міської ради, яка зазначила: «Дитиною рухає цікавість, інтерес, жага пізнавати нове, бажання проявити свої обдарування, здібності, таланти».
       Щороку вихователі на чолі з начальником табору Вініговською С.М. докладають значних зусиль, аби зробити дозвілля у пришкільному таборі цікавим. Ставлять перед собою мету, щоб під час відпочинку діти отримали заряд бадьорості, енергії, вражень, збагатилися позитивними емоціями. До речі, цього року у таборі з’явилося «Дерево вражень», на гілочках якого діти розвішуватимуть кожного дня по два листочки двох кольорів: жовтого(з побажаннями на наступний рік) та зеленого (з враженнями від відпочинку цього року).
        Щоранку на шкільному подвір’ї вирує життя: діти охоче роблять ранкову зарядку, розвивають свої спортивні, музично-артистичні таланти. А допомагають їм в цьому вчитель фізичного виховання Бандурко А.Ю. та вчитель музики Башинська О.Є. Кожен день в «Юннаті» має свою тематику, відповідно до заходів, які будуть проводитись: «Давай познайомимось», «Відкриття табірної зміни», «День квітів», «День здоров’я», «День дитинства» та ін. Натхненно й творчо працює зі своїми підопічними молодий організатор розважально-пізнавальних заходів у «Юннаті» Загоруйко Н.А., яка переконана, що від вдало спланованої роботи кожного загону залежить успішний змістовний відпочинок. Тож загонам «Пізнайко», «Сонечко», «Незабудки», «Дружба», «Тусовка», ніколи сумувати, бо вони щоразу вирушають у мандрівку за новим маршрутом.
       Зауважимо, що завдяки спонсорській допомозі Благодійників Хмельницького регіонального фонду «Зміцнення громад» діти забезпечені повноцінним дворазовим харчуванням: солодощами,овочами,фруктами,морозивом. Тож, висловлюємо подяку за щорічну допомогу в оздоровленні директору фонду «Зміцнення громад» Василик Т.П., начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Шепетівської міської ради Стасюк Н.В., ФОП Волоткевичу І.В.
        Приємно, що кожен день у пришкільному таборі – то захоплююча подорож у країну дитинства, то безліч нових вражень, які залишають у серцях дітей незабутні спогади.
О.А.Громик,
заступник директора
з виховної роботи ЗОШ №8
Переглядів: 488 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: