11:40
«Без сім’ї немає щастя на землі»
          14.05.2013 року у міському Будинку культури відбулася презентація родини Присяжнюків з нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.

«Без сім’ї немає щастя на землі», - твердить народне українське прислів’я. А родина Присяжнюків, на чолі з татом Олександром Петровичем, усвідомлює, який глибокий зміст закладено в цьому простому, на перший погляд, вислові.  А мама, Лілія Валентинівна  не уявляє свого життя без рідних людей, які завжди готові зігріти своїм  теплом і ласкою, любов’ю, бажанням допомогти й розрадити. Сім’я виховує чотирьох дітей-хлопчиків, троє з них навчаються в ЗОШ №8:

найстарший – Ігор, навчається в 6 класі, Олександр - в п’ятому, Ілля -  в другому, а наймолодшому Олексію того ж дня  виповнилося 3 роки.

Родина є постійними учасниками усіх шкільних та міських конкурсів декоративно-вжиткового мистецтва. Так,  цьогоріч вони отримали ІІІ місце у конкурсі з писанкарства «Подільська писанка». Творчі, талановиті та працьовиті вони ніколи не сидять склавши руки. А своє натхнення втілюють у ліплення з пластиліну, виготовлення виробів з деревини,  затишна оселя прикрашена майстерно вишитими мамою рушниками, подушками.

 

Переглядів: 662 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: