Сьогодні,  як ніколи, українське суспільство потребує формування серед різних  верств населення культури безпеки, екології та здоров’я,  упровадження інноваційних ідей щодо поширення знань і практичних умінь прийняття своєчасних рішень виходу із негативних життєвих ситуацій. Безпека – одна із найактуальніших проблем сучасності і невід’ємна складова діяльності людини, суспільства, держави. Безпеку необхідно розуміти як неухильний, циклічний безперервний процес реагування на ризики та загрози, котрі надходять з навколишнього середовища. Саме тому актуальними  є проведення  тренувальних днів ЦЗ, що стало традицією у нашій школі. Організація подібних заходів навчає школярів реагувати на небезпечні події, що можуть статися у разі виникнення відповідних передумов: станів технічних об’єктів, помилок або навмисних дій людей, природних явищ. Ми повинні у ... Читати далі »

Переглядів: 359 | Додав: Admin | Дата: 21.04.2016 | Коментарі (0)

З першим проблиском весняного сонця, щебетом перелітних птахів, що повернулися у рідні краї, активізували свою роботу і ми - члени шкільного лісництва ЗОШ №8, що було створене у 2000 році. Членами шкільного лісництва є  20  учнів  9-11-х  класів, керує нашою  роботою Сікорська Світлана Василівна, вчитель географії вищої категорії. Екологічним вихованням учнів у школі займаються давно і ґрунтовно. Найперше цим напрямком виховної роботи живуть директор школи Курганський О.О. , вчителі біології, географії Пінчук Т.А, Сікорська С.В. З членів учнівського лісництва утворено агітбригаду «Еколог». Керівник  Сікорська С.В., що тісно співпрацюють із працівниками ДП «Шепетівський лісгосп». У 2013 році Власюк Сусанна, вихованка шкільного лісництва, отримала Грамоту Міністерства освіти, науки, молоді, спорту України за перемогу у Всеукраїнсько ... Читати далі »

Переглядів: 404 | Додав: Admin | Дата: 21.04.2016 | Коментарі (0)

З метою забезпечення належних санітарно-гігієнічних і естетичних вимог до утримання території навчального закладу, поліпшення санітарного стану довкілля учні, педагоги, технічний персонал взяли участь у щорічній Всеукраїнській акції «За чисте довкілля». Усі з неабияким ентузіазмом та бажанням допомогти пробудитися природі прибирали ліс, що дбайливо обіймає нашу школу, висаджували саджанці берези з метою озеленення пришкільної території. Дякуємо усім небайдужим та активним за проявлену громадянську позицію щодо усвідомлення необхідності чистоти навколишнього середовища.

... Читати далі »

Переглядів: 337 | Додав: Admin | Дата: 21.04.2016 | Коментарі (0)