20 березня відбулася зворушлива зустріч з воїном АТО – випускником  школи Савіцьким Борисом Борисовичем, який зазнав поранення під час бойових дій на Сході країни та наразі перебуває на реабілітації вдома. Борис служить у 30 окремій механізованій бригаді Новоград-Волинська. На Сході є головним сержантом розвідувального взводу. З високим ентузіазмом, запалом розповідав школярам, що пережив за час, проведений в зоні АТО. Борис поділився з учнями спогадами і своїм прикладом показав, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це. Учні задавали безліч запитань, вели жваву, цікаву  бесіду. А на запитання: «Чи важко було розлучатися з рідною домівкою?»- відповів: «Звичайно важко, але якщо не ми, то хто?». Сподіваємось, що ця ... Читати далі »

Переглядів: 409 | Додав: Admin | Дата: 21.03.2015 | Коментарі (0)

       18 березня в нашому закладі відбулася творча лабораторія вчителів трудового навчання. В ході роботи вчителем трудового навчання Драчук Л.В.  було висвітлено та обговорено питання: «Форми і методи активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках та в позаурочний час». Учитель  сфокусувала увагу присутніх на проблемі залучення учнів до надбань української культури через практичне вивчення традиційних ремесел та різних видів декоративно-вжиткового мистецтва. Вона дала майстер-клас плетіння із паперової лози. Досвідом роботи щодо реалізації здібностей та інтересів учнів у сфері проектно-технологічної діяльності та технічної творчості поділився вчитель технічної праці Ящук Ю.О. Він презентував свої напрацювання із методично-дидактичного забезпечення викладання модуля «Електротехнічні роботи&ra ... Читати далі »

Переглядів: 376 | Додав: Admin | Дата: 21.03.2015 | Коментарі (0)

У м. Рівне з 12.03 по 16.03.2015 р. проходив ІV етап п’ятої Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології для учнів 10-11 класів. Взяти участь у ній приїхало 73 учасники у складі 25 команд різних областей і міст Українии. .Хмельниччину представляв  наш учень 10 класу Пінчук Олександр Миколайович (вчитель - Пінчук Тетяна Анатоліївна).Олімпіада з екології це не лише перевірка теоретичних знань, а й вміння презентувати власний науковий проект. Це результат спільної роботи потужної команди – вчителів, батьків і наукових консультантів. Проект Пінчука О. «Морфо-біологічна мінливість Pinus sylvestris залежно від різного ступеня забруднення навколишнього середовища» викликав зацікавленість у членів журі. За результатами теоретичного туру і постерних захистів Олександр Пінчук - нагороджений дипломом ІІІ ступеня. Дякуємо вчителю ... Читати далі »

Переглядів: 391 | Додав: Admin | Дата: 21.03.2015 | Коментарі (0)

    Згідно зі шкільним планом роботи на 2014-2015 н.р. з 11.03. по 16.03. в нашій школі відбувся тиждень української мови та літератури. Мета проведення тижня полягала в підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української мови. Приємно зазначити, що в рамках проведення тижня багато заходів були спрямовані на відзначення 201-річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка: «Долучись до шевченкового слова», «Ми чуємо тебе, Кобзарю крізь століття», конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка. А  літературна композиція «Тарасові шляхи»,  яку провела вчитель української мови та літератури Братащук Г.П. нікого не залишила байдужим, зацікавивши усіх вивчати та досліджувати життєвий шлях поета-пророка. У бібліотеці діяла тематична книжкова виставка «Український словоспів», яка була о ... Читати далі »

Переглядів: 402 | Додав: Admin | Дата: 21.03.2015 | Коментарі (0)

З 23 по 27 лютого 2015 року традиційно (як кожного року) в школі проходив тиждень біології та екології. Багато різноманітних заходів чекало на учнів рамках цього тижня. 23 лютого тиждень розпочався з виставки газет, а також інтелектуальної гри «Чи  знаєте ви рослинний і тваринний світ рідного краю?» в 6 класі. Учні продемонстрували змістовні знання місцевої флори і фауни.  24 лютого учні 8 класу взяли участь в грі «Ми знаємо біологію». Кожен день був насичений цікавими конкурсами, 25 лютого відбувся брейн-ринг між 7 класами «У світі рослин». В рамках тижня Пінчук Тетяна Анатоліївна та Губкевич В’ячеслав Васильович дали відкриті уроки: в 9 класі «Мешканці вітаміноландії», 8 класі «Розмноження птахів. Сезонні явища в житті птахів» (26 лютого).  А учні старшої ланки 10-11 класів при ... Читати далі »

Переглядів: 482 | Додав: Admin | Дата: 21.03.2015 | Коментарі (0)