18 лютого 2015 року до Шепетівської ЗОШ №8 завітав випускник Мануїлов Олександр. Сашко уже більше року проходить службу в одній із військових частин нашої області.  Під час зустрічі із школярами Олександр розповів, що з грудня 2014 року добровільно виконував свій громадянський обов’язок в зоні проведення антитерористичної операції, отримав нагороду. Учні з цікавістю спілкувалися із Олександром, демонструючи і те, як вони намагаються допомогти воїнам АТО: колективно плетуть захисні сітки, пишуть листи, збирають посилки, кошти.  Мужній і красивий воїн АТО розповів про непрості і важкі військові будні на Сході України, а також запевнив нас усіх, що патріотичний дух наших воїнів високий, бойовий. Ніхто навіть чути не хоче про здачу позицій, відступ. Головне для них, зрештою і для нас усіх, - перемога. І во ... Читати далі »

Переглядів: 500 | Додав: Admin | Дата: 24.02.2015 | Коментарі (0)

На виконання наказу управління освіти  виконавчого комітету Шепетівської міської ради від 13.02.2015 року №18 «Про встановлення для територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області режиму підвищеної готовності» у  школі встановлений  режим підвищеної готовності. З метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю учасників навчально-виховного процесу для учнів 5-11-х класів (10 класів, 240 учнів) проведено кінолекторії: Захист від терактів; Неспокійні часи – найперші поради; Обережно–вибухонебезпечні речовини; Як діяти під час обстрілу?; Якщо Вас взяли в заручники; Як правильно поводитися при артилерійському обстрілі.  Такі ж кінолекторії проведено для вчителів та працівників школи. Начальником  ЦЗ  ... Читати далі »

Переглядів: 441 | Додав: Admin | Дата: 24.02.2015 | Коментарі (0)

З 9 по 13 лютого традиційно (як кожного року) в школі проходив тиждень хімії та географії, в рамках якого вчителі дали відкриті уроки: вчитель хімії Козікова Н.А. провела урок у 8 класі «Узагальнення знань про основні класи неорганічних сполук», вчитель географії Сікорська С.В. урок в 7-А класі – «Відкриття Північної Америки», які були високо оцінені присутніми на уроках вчителями. А для учнів 5-11-х класів цей тиждень став справжнім святом! У школярів 5-6-х класів відбулось перше знайомство з хімією у вигляді демонстрації цікавих дослідів, які викликали захоплення присутніх. Довго не хотіли учні відпускати своїх старших товаришів, учнів 9-х класів, які проводили демонстрацію дослідів, деякі досліди довелось проводити «на біс». Кожен день був насичений цікавими конкурсами: вікторинами, Аукціонами знань, Інтел ... Читати далі »

Переглядів: 335 | Додав: Admin | Дата: 24.02.2015 | Коментарі (0)