І от добігли до кінця шкільні роки навчання. Випускники ідуть на випускний бал. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас. Так хотілося швидше закінчити школу, щоб відчути себе дорослими, самостійними, впевненими, незалежними... Але чому ж так щемно на душі? Що ж заважає безтурботно веселитися, може те, що більше вже ніколи випускники не стануть на шкільній лінійці, не зайдуть у свій клас? не зійдуться усі разом, так як завжди було впродовж усіх років... Сумно і тривожно на серці сьогодні цим дорослим дітям. Вони і справді стали зовсім дорослими, але для школи, для вчителів, як заважив директор Курганський Олександр Олексійович, залишаться завжди дітьми, пустотливими і веселими, радісними і щасливими, неповторними і різними. Незабаром покличуть невідомі далі, незвідані дороги життя, кожного своя. Аби розді ... Читати далі »

Переглядів: 531 | Додав: Admin | Дата: 02.06.2014 | Коментарі (0)

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нашого закладу свято Останнього дзвоника. Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Для більшої частини учнів - це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другий, третій і так далі клас, радіють цьому довгоочікуваному дню.  Три місяці свободи від строгого розпорядку дня, ранніх пробуджень, підручників і контрольних. На три довгих місяці можна забути про парти, вчителів і зубріння. Хтось відправиться подорожувати, хтось проведе літо на дачі або в селі, а хтось залишиться в місті, але все одно вільним, як травневий вітер. Можна займатися улюбленими справами, не думаючи про час. Гарно та з користю провести літні канікули побажав учням директор школи Курганський ... Читати далі »

Переглядів: 525 | Додав: Admin | Дата: 02.06.2014 | Коментарі (0)

29 травня 2014 року учні 4-х класів попрощалися  із початковим навчанням у школі. Ті знання, які вони здобули протягом чотирьох років кропіткої, насиченої та плідної праці перетворилися на корабель Знань. Присутні батьки, гості побажали дітям придбати квиток  Бажаємо гарно провести дозвілля під час літніх канікул, набратися терпіння, наснаги та з новими силами приступити до вивчення нового та цікавого.


 

Переглядів: 443 | Додав: Admin | Дата: 02.06.2014 | Коментарі (0)