12.11.2013 року в ЦДЮТ відбувся конкурс-фестиваль патріотичної пісні "Україно, любий край!" серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Приємно, що виступи наших учнів стали результативними: Пінчук Олександр - ІІ місце, вокальна група "Берегиня" - ІІІ місце, Петрук Василь - І місце. Дякуємо музичному керівнику Башинській О.Є. за підготовку учнів до участі у конкурсі. Бажаємо успіхів та нових творчих злетів!!!
 
 
Переглядів: 429 | Додав: Admin | Дата: 13.11.2013 | Коментарі (0)

       З 12 листопада 2013 року в школі стартував моніторинг якості загальної середньої освіти. Впродовж місяця учні 5-х класів складуть 4 тести — з математики, з української, іноземної мови, а також комбінований тест (Я і Україна/Основи здоров'я). Учні 10-х класів мають пройти моніторинг з 12-ти предметів та скласти тести з української мови, іноземної мови, історії України, всесвітньої історії, української літератури, геометрії, алгебри, біології, хімії, фізики, географії та технології. Офіційною метою акції є оцінювання стану системи освіти та отримання об’єктивної інформації про її якість за результатами навчання учнів у початковій та основній школі.
 
Успіхів та гарних результатів моніторингу!
Переглядів: 445 | Додав: Admin | Дата: 13.11.2013 | Коментарі (0)

Щороку 9 листопада, у день Преподобного Нестора – Літописця у Шепетівській ЗОШ №8 широко відзначається День української писемності та мови. От і в цьому році в школі вчителі початкових класів провели конкурс знавців української народної творчості, конкурс «Не цурайтесь мови», вчителі-філологи та старшокласники організували та провели такі заходи: свято «Плекаймо рідну мову», вікторину «Азь і буки», конкурси «З слова складається мова», «Як ми говоримо». Бібліотекар школи провела мовний турнір серед учнів 5-6-х класів «Розумники і розумниці». Всі учні школи та вчителі взяли участь у Всеукраїнському диктанті, а учні 8-х та 10-го класів переглянули виставу «Коханий нелюб». П’ятикласники відвідають Острозький музей книги.
Переглядів: 449 | Додав: Admin | Дата: 13.11.2013 | Коментарі (0)

5 листопада 2013 року на базі нашої школи відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів з питання «Методичні підходи до проведення уроків природознавства з використанням ІКТ». З методичними підходами проведення уроків природознавства у початкових класах з використанням ІКТ ознайомила вчитель початкових класів Вініговська С. М., яка звернула увагу на те, що дуже важливо організувати навчальний процес так, щоб дитина активно, з цікавістю і захопленням працювала на уроці, бачила плоди своєї праці і могла їх оцінити. Допомогти вчителю у вирішенні цього непростого завдання можуть інформаційні технології у поєднанні з традиційними методами навчання. При підготовці до уроку з використанням ІКТ вчитель не повинен забувати, що це урок, а значить складати план уроку виходячи з його цілей. При відборі навчального матеріалу він повинен дотримуватись ос ... Читати далі »
Переглядів: 524 | Додав: Admin | Дата: 13.11.2013 | Коментарі (0)