В рамках проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «З вогнем не жартуй!», який тривав з 14.10 по 18.10. 2013 року в закладі відбулися різноманітні заходи: вікторини, конкурси, екскурсії, бесіди-лекції. Зокрема, пізнавальною для учнів 9 класу (кл. керівник Драчук Л.В.) стала екскурсія до Державної пожежно-рятувальної частини №21, де школярі мали змогу практично відпрацювати правила пожежної безпеки, набути практичних навичок поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій. Також для учнів 5-8 класів начальник аварійно-експлуатаційної служби газу ПАТ «Шепетівкагаз» Франчук О.Ф. та майстер Кицун А.П. провели навчання учнів «Правила безпеки користування газом» з метою пропаганди безпечного та заощадливого використання газу в побуті, попередження нещасних випадків. Майстри розповіли учням, як безпечно користуватися газовими приладами та як діяти в ра ... Читати далі »
Переглядів: 596 | Додав: Admin | Дата: 17.10.2013 | Коментарі (0)

      В закладі  з 14.10 по 18.10.2013р. пройшов Тиждень профілактики злочинності.
      В рамках проведення цього Тижня відбулася зустріч учнів із працівниками юстиції. Провідний спеціаліст відділу правової роботи, правової освіти та державної реєстрації НПА Шепетівського міськрайонного управління юстиції Красінчук Н.В. прочитала лекцію на тему «Мої права, обов’язки та відповідальність». Також відбулася бесіда з головним спеціалістом того ж відділу Макаровою М.В. про юридичну відповідальність за неправдиві повідомлення про загрозу вибухів.
      Протягом тижня учні вивчали правила поведінки, знайомилися із правовими засадами суспільства, а саме: класні керівники провели ЄГІ на тему «Як ви розумієте та співвідносите поняття ... Читати далі »
Переглядів: 536 | Додав: Admin | Дата: 17.10.2013 | Коментарі (0)