День працівника лісу – це професійне свято, яке за традицією відзначаєтеся золотої осені. Працівники лісу  прийняли  в цей чудовий  осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом від членів шкільного лісництва. Ми – учні 8 школи,  розуміємо ту велику значимість роботи, завдяки якій множиться зелене багатство нашої області. Молоді розкішні ліси з цінними породами дерев, деревина, вироби з дерева — це все результати праці лісівників. Бажаємо, щоб це свято принесло у ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичимо благополуччя, щоб реалізовувались ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім святкового настрою, удачі, творчої праці, достатку і здоров'я, мудрості і терпіння, злагоди, віри у прекрасне Майбутнє України.
Переглядів: 542 | Додав: Admin | Дата: 17.09.2013 | Коментарі (0)

            14 вересня в Україні відзначається державне свято – День фізичної культури та спорту. Педагогічний та учнівський колективи ЗОШ №8 долучилися до святкування, взявши участь у різноманітних заходах. Зокрема, 13 вересня відбувся «Олімпійський урок» для учнів 7 класу. Мета такого уроку була реалізована у проведенні цілого ряду конкурсів, змагань, естафет між учнями.
           Завзято змагалися, демонструючи спортивну витримку, спритність дві команди «Спартанці» та «Чемпіони». Не зважаючи на результат гри, усі учасники «Олімпійської естафети» отримали грамоти та солодкі призи. Завдяки проведеним заходам, які організували вчителі фізичної культури та спорту Комкар В.С., Бандурко А.Ю., школярі знайомились із історією Олімпійських ігор, розвивали інтерес до спорту, здорового способу життя. 
Переглядів: 419 | Додав: Admin | Дата: 17.09.2013 | Коментарі (0)