Так назвали ми свято, приурочене Дню захисту дітей, до якого долучилися учні ЗОШ №8. Свято розпочалося із тематичної лінійки, на якій Добрик-всезнайко ознайомив дітей із історією виникнення свята. Урочиста частина розпочалася із святкового концерту.
      Музичну атмосферу якого створили Пінчук Олександр, Левчук Євгенія, Жукова Діана та ін. із композиціями «Канікули», «Не давайте суму жити», «Дощик». А конкурс-караоке, в якому діти охоче взяли участь, залишить у багатьох серцях приємні враження. Перемогу у конкурсі здобула Жукова Діана, учениця 3-А класу.
      Позитивні емоції подарував дітям «Святковий аукціон», де розігрувались безпрограшні жетони «гарного настрою». Кожен бажаючий міг придбати його за вдало розказану гумо ... Читати далі »
Переглядів: 463 | Додав: Admin | Дата: 03.06.2013 | Коментарі (0)

         01 червня 2013 року в урочистій атмосфері відбулося свято, якого немає в жодному календарі, але згадка про яке залишається в юних серцях назавжди, адже, отримавши атестат, вчорашні школярі стають на сходинку вище, йдучи у самостійне доросле життя.
        Зі словами привітань, настанов звернувся до випускників директор О.О.Курганський, який наголосив на важливості цього урочистого дня: «Вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому впевнено, пам’ятаючи, що ви є випускниками школи, яка з честю виконала свою високу місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами рідної мови, прищепила пагони гордості за велич українського народу».
Переглядів: 491 | Додав: Admin | Дата: 03.06.2013 | Коментарі (0)