Основна сесія ЗНО-2022 відбудеться з 23 травня до 17 червня, реєстрація розпочнеться 1 лютого |
15:22 |
Реєстрація осіб для участі у ЗНО триватиме з 1 лютого до 9 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня. Не пізніше 29 квітня у зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань. Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:
Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня. Водночас пробне ЗНО-2022 відбудеться 19 та 26 березня. Реєстрація для участі у ньому триватиме протягом 5-22 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня. А з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня – з інших навчальних предметів. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року. Пробне ЗНО допоможе ознайомитися з організаційними умовами проведення тестування, особливостями роботи з бланками відповідей, структурою та змістом тестових зошитів, а також з’ясувати рівень своїх навчальних досягнень і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання та зосередитися під час основної сесії саме на виконанні тестових завдань. |
У 2018 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня 2018 року.
Внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації, можна буде до 2 квітня. Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2018 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова. Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.
Розпочалась реєстрація на ЗНО-2017
З шостого лютого розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів. Тестування проходитимуть з української мови і літератури, французької, німецької, іспанської, англійської, російської мов, математики, історії України, біології, фізики, географії, хімії. Кожен абітурієнт має право складати ЗНО не більше як з чотирьох предметів. Пропонуємо ознайомитися із покроковою інструкцією щодо участі у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2017 році.https://youtu.be/sEWBHWGrJhQ Цьогоріч введено мінімальні новації, що стосуються ЗНО: тестування проходитимуть з 23 травня до 16 червня, будуть дійсні сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років. Обов’язковим для всіх випускників є оцінювання з української мови і літератури, математики або історії України і одного предмету на вибір. Виконання всіх або частини завдань сертифікаційної роботи з цих трьох предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації. Формування комплектів реєстраційних документів випускників загальноосвітніх навчальних закладів відбуватиметься на базі школи відповідальною за реєстрацію особою. Решта абітурієнтів може зареєструватися самостійно на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти www.testportal.gov.ua, або звернутися за допомогою до сектору ЗНО та моніторингу якості освіти управління освіти (вул. Островського, 42). Для реєстрації абітурієнту необхідно чітко визначитися із предметами, з яких проходитиме тестування, підготувати копію паспорта (або копію свідоцтва про народження), дві однакові фотокартки для документів розміром 3Х4 см, а для осіб з особливими освітніми потребами: висновок, наданий органами або закладами охорони здоров’я, про необхідність створення особливих (спеціальних) умов для проходження ЗНО.
Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів. Апеляційні заяви від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту. Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 3 до 12 липня 2017 року за окремим графіком, який має бути затверджений не пізніше 28 квітня 2017 року. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 18 липня 2017 року.
Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО-2017
З 10 по 31 січня 2017 року триватиме реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Зареєструватися для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти https://vintest.org.ua/. Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а також у одному із запропонованих предметів за вибором: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов. Пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 1 квітня, тестування з інших предметів - 8 квітня 2017 року. Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування з одного тестового предмета у 2017 році складає 129 грн. Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.
15 січня для випускників школи та їх батьків був проведений консультпункт з питання «Особливості реєстрації та походження ЗНО-2015». Консультпункт проводила завідувач сектора зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Бунечко Н.Й., яка ознайомила з нововведеннями ЗНО-2015, звернула увагу на правильність заповнення реєстраційної картки та оформлення пакета документів випускників 2015 року для ЗНО. Під час зустрічі Неля Йосипівна дала відповіді на запитання, які виникли в одинадцятикласників та їх батьків.
До уваги абітурієнтів 2015р.!
Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання (надалі – ЗНО) здійснюватиметься з 5 січня до 20 лютого 2015 року.
Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.
Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.
Не відкладайте реєстрацію на останні дні. Це зумовить додаткові проблеми як для Вас, так і працівників регіональних центрів.
Графік ЗНО-2015
Основна сесія
24 квітня українська мова і література
3 червня французька мова
5 червня німецька мова
8 червня іспанська мова
10 червня англійська мова
12 червня математика
15 червня російська мова
17 червня біологія
19 червня історія України
22 червня фізика
24 червня географія
26 червня хімія
Додаткова сесія
9 червня українська мова і література
18 червня французька мова
23 червня німецька мова
25 червня іспанська мова
30 червня англійська мова
1 липня математика
2 липня російська мова
3 липня біологія
6 липня історія України
7 липня фізика
8 липня географія
9 липня хімія