Неділя, 05.02.2023, 04:59
Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS
 Головна | Мій профіль | Вихід
Меню сайту
Прозорість
Виховна робота
Block title
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 198
Шкільна бібліотека
 
 
Заходи шкільної бібліотеки можна переглянути на сторінці "Новини", Бібліоечний ГІД, Медіаресурси
 
26 квітня 2016 року виповнюється 30 років з моменту страшної техногенної катастрофи і величезної екологічної біди світового масштабу  на Чорнобильській АЕС. 
Для учнів 6-8- класів у бібліотеці відбувся захід «Дзвони Чорнобиля», під час якого  хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх полеглих у нерівній боротьбі з радіаційним лихом.
 Чорнобильський вітер по душах мете, Чорнобильський пил на роки опадає…

Годинник життя безупинно іде, Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам’ятає…

22 квітня - Міжнародний День Землі - свято чистої води, чистої землі, чистого повітря. 

День нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина повинна задуматися над тим, що ЗЕМЛЯ потребує турботи й захисту. 

З учнями 5-6-х класів бібліотекар Андрукевич Н.В та педагог-організотор Сидорова М.В. провели виховний захід «Наша планета – Земля. ЇЇ доля в наших руках.»

Краса Землі така велика сила,І нам потрібно щиро це любити.

Берегти і ріки, і поля. В гармонії із цілим світом жити,
Бо в нас на всіх одна, одна така - Земля.

 

З книгою і словом поріднися,

Хай буде книга – твій насущний хліб.

Тож зачерпни із неї і напийся,

Снаги,  що в серці залишає слід.

         Саме в кінці березні, коли так привітно світить весняне сонце, традиційно у Шепетівській ЗОШ №8 проводиться  Тиждень дитячого читання, який не втрачає своєї актуальності у насиченому інформацією ХХІ столітті. Відкрити дитині світ словесного мистецтва, виховувати інтерес і любов до книги, допомогти становленню дітей як майбутніх читачів – у цьому полягає місія Тижня, заходи якого спрямовані як на популяризацію книги, так і на виховання особистості. У рамках Тижня на гостину до  бібліотеки  завітали учні 1-х  класів. Дітям було цікаво і корисно дізнатись про важливу роль книги у житті людини, дуже сподобалась книжкова виставка «Довідкове бюро читача», а також першокласників очікувала  вікторина «Про книгу та бібліотеку».   З учнями 2-4-х класів проведено захоплюючу гру «Хто багато читає, той багато знає», під час якої діти показали свої знання, спритність, знання казок, творів, прислів’їв.  «Книга – казкова лампа, що дарує людині світло на далеких і темних дорогах життя», такими словами розпочався виховний захід з використанням ІКТ «Книга – наш друг, учитель і порадник» для учнів 5-6-х класів. На захід завітали: Королева-Книга, Баба-Яга, Ромашка, Барвінок, Буратіно, Пізнайко, Лікар Айболить, Книжка, Дівчинка, які продемонстрували театралізовані сюжети із улюблених дитячих книг. Дітям дуже сподобалися конкурси та завдання, які пропонували виконати казкові герої. Після свята учні підготували стіннівки про книгу і бібліотеку.Популяризуючи творчість письменників-ювілярів і книг, що відзначають ювілейні дати у бібліотеці діяла  виставка «Ювілейний книгоград – 2016». Юним читачам 1-7-х класів  було запропоновано намалювати героїв своїх улюблених книг.  Діти із задоволенням взяли активну участь у конкурсі «Читаю - мрію – малюю», усі малюнки були досить гарні та цікаві. Найактивнішими були учні 2, 3-А, 7 класів. Протягом тижня працювала «Книжкова лікарня»,  члени гуртка «Друзі книги» провели рейд-перевірку  «Збережи підручник».Для учнів 8-11-х класів, було проведено літературно – мистецьку композицію «Свою Україну любіть…», з інсценуванням сторінок життя і творчості Великого Кобзаря, декламуванням його віршів та уривків з поем. Усі проведені у шкільній бібліотеці заходи, сприяли залученню учнів до невичерпних джерел знань, розвитку творчості та пізнавальної діяльності, вихованню освічених громадян нашої держави.

                   

  

  

 

«СВОЮ УКРАЇНУ ЛЮБІТЬ… »

  

 9 березня 2016 року -  202 роки від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – поета, художника, мислителя, палкого патріота України,

який залишив нам свої неоціненні духовні надбання — твори і світлу добру пам’ять про себе. Він пробуджував любов до своєї Батьківщини,

кликав сильних на подвиги, вселяв у слабких надію і віру. Ми повинні завжди пам’ятати про генія українського народу.

25 лютого 2016 року - 145 років від дня народження видатної української письменниці Лесі Українки – людини виняткової мужності і принциповості, духовної краси і мистецького обдарування.  Її талант виявився у багатьох різновидах літературної праці – поезії, драматургії, прозі,

літературній критиці і публіцистиці, перекладацькій роботі і фольклористиці.

Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу людина, що ім'я їй Леся Українка.

Конкурсний відбір проектів підручників для 8 класу

Міністерством освіти і науки затверджено нове Положення про конкурсний відбір проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ уже пройшов процедуру державної реєстрації у Мінюсті. Також наказом МОН визнано таким, що втратив чинність, наказ відомства № 1149 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір оригінал-макетів підручників для учнів 4 та 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів". Як відомо, чиновники МОН на тлі невдалої реалізації завдань з доставки підручників до шкіл у 2015 році, заявляють, що підручники для учнів восьмих класів, будуть доставлені до управлінь освіти вже влітку 2016 року. Джерело інформації: http://osvita.ua/school/49623/

Щороку  21 лютого ми відзначаємо День рідної мови

Українська мова визнана в усьому світі як одна з  мелодійніших та витонченішіх мов.

       "Мова! Українська мова -

        Вона співуча, лагідна ,дзвінка...

        Мова! Українська мова -

        Єдина, рідна й дорога така"

                     Ю.Михайленко

Для учнів 5-Б класу бібліотекар Андрукевич Н.В. провела  виховний захід «Рідна мова -  калинова».

Любіть свою мову та оберігайте її! Адже мова - це свого роду душа народу: немає мови - немає народу.

20 лютого - День вшанування пам’яті героїв Небесної сотні

       В пам’ять про полеглих за майбутнє України у бібліотеці була представлена тематична виставка-реквієм «Герої не вмирають».  Ця виставка присвячена патріотам, загиблим від пострілів снайперів, померлим у лікарнях героям, названих народом  Небесною Сотнею.

Найстаршому з них було 83 роки, наймолодшому – лише 17.

      Вчитель історії Полупан О.Ф.  та бібліотекар  Андрукевич Н.В. провели виховний захід для учнів 7 і 11 класів «Їм у віках судилося  безсмертя».

 Вічна пам’ять героям…
 Слава Україні! Героям слава!

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить

про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

Для учнів 9 класу бібліотекар Андрукевич Н.В. і вчитель історії Полупан О.Ф. провели виховний захід «Трагедія і доблесть Афганістану».

 11 лютого 1944 року – день визволення міста Шепетівки від німецьких окупантів 

У бібліотеці діяла виставка  «В пам’яті народу». У страхітливому вогнищі війни народилися мільйони героїв, чиї подвиги стали легендою і вічно житимуть у народній пам'яті, викликатимуть. захоплення і велику шану всіх поколінь. Бібліотекарем Андрукевич Н.В. для учнів 8-А класу проведено захід «Ти вистояв, мій рідний край».

Єднання заради незалежності

День Собо́рності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року. Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року. У цей день також прийнято згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР. Деякий час, з 30 грудня 2011 року, День соборності на офіційному рівні було скасовано і натомість встановлено «День Соборності та Свободи України». Однак 13 листопада 2014 року указом Президента України Петра Порошенка свято було відновлено.  З нагоди цього свята у бібліотеці було оформлено книжкову виставку   "Живи, Україно!", де були представлені документи та література, які висвітлювали цю історичну подію України.

Вшанування пам’яті Івана Франка у 2016 році
 

У 2016 році виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті величного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча Івана Яковича Франка. З метою виховання у молоді патріотизму, поваги до історії, враховуючи важливість постаті Івана Франка для розвитку української державності та української культури у бібліотеці оформлено книжкову виставку, присвячену творчості митця.

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. Відповідний указ підписав президент України Петро Порошенко.

Рішення про оголошення наступного року роком англійської мови в Україні ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Краща книга України - 2015

У Держкомтелерадіо відбулось засідання журі Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України», на якому визначили переможців 2015 року.

Гран-прі конкурсу присуджено другій книзі роману-колажу Богдана Гориня «Любов і творчість Софії Караффи-Корбут» (видавництво «Апріорі»). У творі йдеться про життєвий та мистецький шлях відомої української художниці-графіка, яка проілюструвала майже 60 творів українських письменників, що вийшли тиражем понад 6 мільйонів примірників. Тобто кожна четверта українська дитяча книжка з початку 60-х до 90-х років минулого століття вийшла з ілюстраціями Софії Караффи-Корбут.     За матеріалами сайту ЛітАкцен

  З 30 вересня в шкільній бібліотеці стартував  другий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом

«Виховуємо громадянина - патріота України».

Цього дня до школи на зустріч з учнями 8-11-х класів, завітав наш випускник  Кацура Дмитро Миколайович, який уже 9 місяців проходить службу в зоні АТО. 

Ми гордимося тим,  що наші учні з мужністю, наполегливістю й вірою в краще майбутнє стали на захист Батьківщини.

1 жовтня до бібліотеки на екскурсію «Перші кроки до скарбниці знань» завітали найменші читачі, вихованці старшої групи ДНЗ №12.

Діти із захопленням та цікавістю слухали розповідь бібліотекаря про казковий дім, де живуть різноманітні книжки.

    

Книжкова виставка  патріотичної тематики «Це моя Україна – це моя Батьківщина» запрошувала користувачів бібліотеки у подорож  рідною землею.

Увазі читачів були запропоновані книги, які  захоплювали учнів своїми подіями та найяскравішими сторінками історії України.

  

А найвідоміші літературні доробки вітчизняних авторів можна було погортати у книжковій скарбниці «Сотня української класики для справжнього українця».

Для учнів 6-7-х класів проведена віртуальна літературна подорож «Ті, хто словом звеличив наш край».

Учні  3-х класів мали змогу розширити свої знання про українські народні та літературні казки на бібліотечному уроці «Водопад українських казок».

Учні 11 класу  із неабияким  захопленням читали поезію українських письменників-ювілярів 2015 року.

Учні школи взяли участь у конкурсі малюнків «Я малюю свою Україну" та фотоконкурсі "Я люблю читати".  

З цікавістю переглядали виставку «Міні-музей книги», на якій представлені найстарші книги нашої бібліотеки.

   

  

Під час благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу» учнями школи подаровано 29 книг.

  

Напередодні  Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці, яку здавна вважають покровителькою Запорозького козацтва,

була проведена з учнями 8-Б класу віртуальна подорож машиною часу «Козацькому роду нема переводу».

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу,

сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві з учнями 8-9-х класів (вчительбув проведений конкурс «З відданістю Україні».

     

Протягом місяця учні знайомились з викладкою газетно-ілюстрованих матеріалів  місцевої періодики «Хоробрі серця», присвяченої воїнам АТО  та відеороликом,

який підготувала бібліотекар Андрукевич Н.В. про пам'ять загиблим за Україну – Героям Небесної Сотні та воїнам АТО нашої Шепетівщини «Їм у віках судилося безсмертя».

    

Другокласники разом з вчителем Дисик М.О. завітали до бібліотеки на «Посвяту в читачі».

Всі діти отримали пам’ятки читача і пообіцяли цінувати книгу, охайно з нею поводитись, намагатись бути схожими на кращих героїв.

  

15 жовтня відбувся конкурс патріотичних віршів « З Україною в серці». Учні 2-11-х класів декламували вірші про Україну, про рідну землю, про героїв України -

наших захисників. Книш Маргарита  та  Мельник Світлана (учениці 10кл.) присвятила свої власні вірші присвячені героям АТО.

  

У кожного із нас є свої улюблені книги та герої. Із цікавістю учні 1-5-х класів переглянули театралізоване свято книги «Зустріч з героями улюблених книг».  

Юні читачі зібралися у бібліотеці щоб зустрітися з найцікавішими героями книг. "Любов до Батьківщини можна проявляти щодня: 

добре навчаючись, намагаючись розвивати себе, читаючи книги",  такої думки дійшли учні після перегляду вистави.

  

 

Спогадам,  які залишаються в пам’яті назавжди присвячена виставка – пам’ять «Вклонися, моя Україно, цим людям величним і скромним»

до Дня визволення України від фашистських загарбників.

Лейтмотивом проведених заходів Всеукраїнсьокого  місячника шкільних бібліотек стало утвердження думки: "Ми живемо в Україні, тому повинні знати і шанувати історію, традиції і культуру своєї держави. Завдання нашого покоління - не забути людей, які своїм героїзмом і подвигом довели свою любов і відданість українському народу".

У 2015 році другий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходитиме з 01 по 31 жовтня під гаслом "Виховуємо громадянина - патріота України".

Цьогорічний  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек має сприяти втіленню основних положень «Концепції національно-патріотичноговиховання дітей та молоді», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 16 червня 2015 року № 641, приверненню уваги до проблеми патріотичного виховання у нашій державі, розкриттю виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднанню зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості.

Переліки навчальної літератури

 Міністерством освіти і науки надано переліки навчальної літератури, що мають відповідний гриф, для використання

у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році.

Перший урок 2015-2016 навчального року

 Міністерство освіти і науки України рекомендує загальноосвітнім та професійно-технічним навчальним закладам розпочати 2015-2016 навчальний рік Першим уроком (лист 1/9-354 від 24 липня 2015 р.), тематика якого відповідала б принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що затверджена наказом МОН від 16.06.2015 № 641.  Конкретну тему такого уроку навчальні заклади визначають самостійно.  При обранні теми, підготовці і проведенні уроку доцільно звернути увагу на питання історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України. Це може бути урок-роздум про історичну долю України, героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни, розмова з учнями про сьогодення і перспективи України.

Доречним буде також запрошення на Перший урок учасників Революції Гідності, ветеранів і учасників російсько-української війни, волонтерів. Першокласників, які уперше переступають поріг школи, можна ознайомити з історією школи, досягненнями її випускників, особливостями навчання в ній тощо.

День Знань — свято, яким ми завжди розпочинаємо новий навчальний рік.

Це день цікавих починань, незвіданостей, нових звершень.

Тож нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою у завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів. 

Шануймо рідну землю, нашу мову, нашу культуру, нашу історію.

Які підручники використовувати у 4-х та 7-х класах

Міністерство освіти надіслало школам  рекомендації щодо використання навчальної літератури.  Рекомендації стосуються використання навчальної літератури у загальноосвітніх навчальних закладах при вивченні предметів інваріантної складової навчального плану у 4-х та 7-х класах 2015/2016 навчального року.  Зокрема до листа додаються рекомендації щодо вивчення української мови, біології, фізики, географії, хімії, інформатики, іноземних мов, історії України, математики, мов та літератур національних меншин, трудового навчання, всесвітньої історії та зарубіжної літератури у 7-х класах.  Також, у рекомендаціях наголошується, що у 2015/2016 навчальному році початкова школа повністю переходить на нові навчальні програми, відповідно четвертокласники продовжують навчання і за новими предметами, такими як: «Природознавство», «Я у світі», «Інформатика». Джерело інформації: Osvita.ua

Електронні версії підручників

Сайти: Репозитарій навчального контенту, Шкільні підручники, Вільна шкільна бібліотека, Портфель, Електронна шкільна бібліотека, Українські підручники в електронному вигляді

Щороку 21 лютого ми відзначаємо  Міжнародний День рідної мови.

У світі налічується близько трьох тисяч мов. І серед них – ніби запашна квітка в чудовому букеті – українська мова. Її багатство і краса, витонченість і мелодійність визнана світом. Шкільний бібліотекар Андоукевич Н.В. провела для учнів 7-Б класу виховний захід  «Мова – духовний скарб нації», метою якого  виховання любові до рідної мови, художнього слова, формування культури мовлення; розкриття поняття рідна «мова», пояснити, яких гонінь зазнала наша мова вподовж століть; показати красу і багатство української мови. Саме ми,  заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки.

Любімо свою рідну мову, бо з нею наше майбутнє і майбутнє України!

Вся українська спільнота  відзначатиме  200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну «Ще не вмерла України і слава, і воля...», яке відбулося 10 березня 1865 року.

Пісенним символом народу може стати лише такий твір, де поетичний текст і музика являють собою органічну художню цілісність, бездоганно точно й чітко відтворюють національну м

Форма входуАдресавулиця Горького, 70,
Шепетівка, Хмельницька область, 30400

До уваги!

Форма входуАдресавулиця Горького, 70,
Шепетівка, Хмельницька область, 30400

Пошук

Форма входуАдресавулиця Горького, 70,
Шепетівка, Хмельницька область, 30400

Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Форма входуАдресавулиця Горького, 70,
Шепетівка, Хмельницька область, 30400

Останнє відео

Форма входуАдресавулиця Горького, 70,
Шепетівка, Хмельницька область, 30400

Архів записів

Форма входуАдресавулиця Горького, 70,
Шепетівка, Хмельницька область, 30400

Друзі сайту

Форма входуАдресавулиця Горького, 70,
Шепетівка, Хмельницька область, 30400

Годинник

Форма входуАдресавулиця Горького, 70,
Шепетівка, Хмельницька область, 30400

Визначні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 © 2023 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz