1. СТАТУТ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
 2. Управління закладом здійснює директор школи Якимчук І.В., заступники директора з навчально-виховної роботи Савчук Н.О., заступник директора з виховної роботи Артерчук О.В., завідуючий господарством Матвєєнко Л.Р. засновник  управління освіти Шепетівської міської ради Хмельницької області (начальник управління освіти Тихончук Л.І.).

 3. Потужність закладу - 426 учнів, в закладі навчається станом на 01.09.2021 392 учні. В закладі функціонує 17 класів та група продовженого дня, 7 класів школи І ступеня, 8 класів школи ІІ ступеня, 2 класи  школи ІІІ ступеня.      

 4. Мова освітнього процесу - українська, в закладі вивчається англійська,  російська мови.

 5. Станом на 01.10.2022 року вакансій в закладі немає.

 6. В закладі 18 навчальних кабінетів, майстерня з обслуговуючої праці, столярна, майстерня по обробці металу, 1 комп'ютерний  клас, бібліотека, їдальня, спортивний зал. Заклад забезпечений комп'ютерною технікою, аудіовідео апаратурою.

 7. Перелік закріпленої території обслуговування визначений рішенням сесії міської ради і включає 24  вулиці (вул. Героїв Небесної Сотні, ІІ Привокзальна, Сагайдачного, Косецька, Партизанська, Гоголя, Горького, Петрова, Лісова, Новоградська, В.Ковальчука, Глібова, Нахімова, Комарова, О.Кобилянської, Р. Мазунова, І. Піддубного, Одухи, Корчагіна, Пушкіна, Павла Чубинського, Січових Стрільців, Чехова ) та 8 провулків що відповідають вулицям.

 8. Прийом учнів до закладу здійснюється на підставі заяв батьків,  копії свідоцтва про народження дитини та наказу директора та медичної довідки. Правила прийому дітей до школи.

 9. В закладі обладнаний пандус та створені умови для навчання осіб з особливими потребами. 1 дитина навчається на індивідуальній формі  навчання.

 10. Школа не надає додаткових освітніх та інших послуг.

 11. Інформацію про перелік товарів, робіт і послуг отриманих як благодійна допомога із зазначенням їх вартості розміщується на сайті щомісячно до 10 числа.

 12. В закладі реалізуються освітні програми що рекомендовані МОН України і відповідають навчальним планам закладу Освітня програма 2021-2022 н.р.

 13. Директор школи щорічно звітує про роботу за навчальний рік (Звіт директора).

 14.  Кадровий склад педагогічних працівників ЗЗСО

 15. Модель методичної роботи 2021-2022 н.р.
 16. Моніторинг якості освіти 2019-2020 н.р.

 17. Матеріально-технічна база
 18. Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу в закладі освіти.
 19. Правила поведінки здобувачів освіти в закладі освіти