Культурно-масова діяльність
Вітання від учнівського самоврядування, вірш Любіть Україну — В. Сосюра . Український народ протягом століть мріяв про незалежну єдину соборну державу. Саме 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки - об'єднання східних і західних українських земель у єдину Соборну українську державу. Саме тому ми відзначаємо величну дату своєї багатовікової історії — День Соборності, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу.
Вітання з Різдвом від учнів 2- а класу. Гарних свят.
16 днів проти насилля
https://www.facebook.com/100055065544649/videos/200661561779361/

8 грудня здобувачі освіти нашої школи разом з представниками Шепетівського лісового господарства приєдналися до акції "Нагодуй птахів взимку" (Годівничка).

Метою зазначеної акціє є допомога птахам, а саме виготовлення та розміщення годівничок у парковій зоні, на території шкіл. Проведення акції не лише допоможе птахам, а й сприяє підвищенню екологічної свідомості та милосердя.

Привітання до Дня працівника освіти від учнів

  Сценарій вшанування пам'яті Небесної Сотні - scenarij.doc

  
28 та 29 грудня Відбулися "Новорічні ранки" для молодших та старших класів. Фотографії зі свят в альбомі: "Новорічний ранок 2013"

Виставка-конкурс новорічних композицій
 14.12.12 р. відбулася виставка-конкурс Новорічних композицій. Учні школи, разом з класами керівниками, продемонстрували фантазерські здібності.

Роботи, представлені учасниками, вирізнялися високою майстерністю виконання, вмілим використанням народних та сучасних традицій виготовлення новорічно-різдвяних композицій та атрибутів. Виставка охопила майже все різноманіття жанрів декоративно-ужиткового мистецтва.

Вітаємо творчий колектив учнів 2-А класу та Слюсар Софію, ученицю 3-Б класу, які посіли   ІІ місце у міському етапі  конкурсу новорічних композицій у номінації «Новорічний вінок».

Фотографії шкільних композицій у альбомі: "Виставка-конкурс Новорічних композицій".


Свято краси і таланту

16 листопада всі думки наших учнів були лише про одне: «Коли вже закінчаться ці довгі уроки і розпочнеться свято?!» І, нарешті, час настав. Найкрасивіші дівчата вийшли на сцену актового залу, щоб довести всім, що вони найкращі та найталановитіші у нашій школі.

Відбулось дві конкурсні шоу-програми -  «Міс Слов’яночка 2012» та свято краси і грації «Міс Школи 2012».

Конкурси спрямовані на розвиток талановитих учнів та організацію якісного дозвілля для учнівської молоді.  Читати далі »