10.10.2013 року учні 9-11 класів, разом із керівником гуртка «Велосипедний туризм», вирушили в одноденний велосипедний похід  партизанськими стежками за маршрутом: «м.Шепетівка- с.Хутір Шепетівського району». (м.Шепетівка – урочище Грабова Буда – Вовчі гори – Зелене болото – с.Романів – с. Корчик- с.Хутір) та у зворотному напрямку: с.Хутір – с.Корчик – с.Романів – с.Климентовичі – м.Шепетівка. Маршрут був обраний невипадково. Напередодні учасники групи, ознайомившись із літературою, матеріалами краєзна ... Читати далі »

Переглядів: 494 | Додав: Admin | Дата: 14.10.2013 | Коментарі (0)

      10 жовтня в школі відбулось засідання динамічної групи вчителів математики, які викладають в 5-х класах та вчителів 4-х класів (керівник групи вчитель математики ЗОШ №4, вчитель-методист Заслонкіна Л.С.) «Проблеми та можливі шляхи забезпечення наступності у вивченні математики при переході від початкової до середньої ланки навчання». Вчителі відвідали урок математики в 5-Б класі на тему «Додавання і віднімання натуральних чисел», яке провела вчитель математики, вчитель вищої категорії Сирнікова О.О.
      Грамотні аналізи уроку з позиції ознайомлення вчителів з принципами, методами та формами роботи при переході від початкової до середньої ланки зробили завідувач сектором ЗНО та моніторингу якості освіти Бунечко Н.Й., Заслонкіна Л.С., заступник директора з навчально-виховної ... Читати далі »
Переглядів: 528 | Додав: Admin | Дата: 14.10.2013 | Коментарі (0)

        10.10.2013р. начальник аварійно-експлуатаційної служби газу ПАТ «Шепетівкагаз» Франчук О.Ф. та майстер Кицун А.П. провели навчання учнів «Правила безпеки користування газом» з метою пропаганди безпечного та заощадливого використання газу в побуті, попередження нещасних випадків. Майстри розповіли учням, як безпечно користуватися газовими приладами та як діяти в разі виявлення запаху газу. Нагадали номери телефонів служб порятунку. Користь від проведених заходів очевидна – дітям ще раз нагадали про правила безпеки життєдіяльності, яких слід дотримуватися і в школі, і вдома.
 
Переглядів: 498 | Додав: Admin | Дата: 11.10.2013 | Коментарі (0)

        День працівників освіти організували та провели представники учнівського Міністерства. З нагоди свята учні 11 класу дали можливість адміністрації та педагогічному колективу відпочити від щоденної буденної праці. В ролі директора школи себе відчув Полодюк Олександр, заступників – Даневич Валерія, Чернишова Маргарита, обов’язки педагога – організатора із задоволенням виконувала Коломійчук Крістіна. Музичну атмосферу свята створили учні школи: Пінчук Олександр, дует «Мрія», Танчук Ірина, Чижаківська Яна, Гриньова Любов, вокальна група учнів 3-А класу. Фінальним акордом свята стала пісня-подяка вчителям за терпіння, розуміння, талант педагогічної майстерності.

Переглядів: 426 | Додав: Admin | Дата: 07.10.2013 | Коментарі (0)

       02 жовтня 2013р. відбулися експрес-курси заступників директорів з виховної роботи з питання «Проект розвитку туристсько-краєзнавчої роботи у закладі». Заступник директора з виховної роботи Громик О.А. поділилася досвідом впровадження проекту в навчально-виховний процес. Наголосила на меті, завданнях туристсько-краєзнавчої діяльності, які полягають у тому, щоб відродити духовність, моральність, національну самосвідомість, прищеплювати любов до праці, проведення пошукової та суспільно-корисної роботи. Для реалізації поставлених завдань в закладі розроблені відповідні заходи на рік. Отже, краєзнавча робота вливається в різноманітні форми і спрямовується до єдиної мети якнайповніше вивчити минуле та сучасне рідного краю, зберегти краєзнавчі матеріали для нащадків.
Переглядів: 469 | Додав: Admin | Дата: 07.10.2013 | Коментарі (0)

      Відповідно до шкільного плану виховної роботи в закладі відбулася виставка-конкурс осінніх композицій. Вже стало традицією щоосені уважніше придивлятися до щедрот природи, створюючи осінні букети, композиції. Учнівські колективи вибирали насамперед сезонні рослини: гладіолуси, айстри і хризантеми, злаки, а також яскраві листя дерев, ягід горобини, калини і глоду, яблука, горіхи. Вони втілили все, що пов'язане з цим сезоном: казкову пишність фарб і подальше в'янення, занурення в сон. Оригінальність робіт продемонстрували учні усіх класів на чолі із класними керівниками. Конкурс перетворився на справжній майстер –клас: показали, як зробити різні за характером осінні композиції. В одній гарбу ... Читати далі »
Переглядів: 7885 | Додав: Admin | Дата: 30.09.2013 | Коментарі (0)

          З метою відзначення в школі Дня партизанської слави науковий працівник музею Юхимович Лідія Денисівна 20 вересня провела урок «У пам’яті назавжди» для учнів 10 класу. Школярі перегорнули ще одну сторінку історії про партизанський рух. Із зацікавленістю учні слухали про командирів, очільників Шепетівського підпілля, зокрема: Одуху Антона Захаровича, командира партизанського великого з’єднання, в якому було понад чотири тисячі партизан, Музальова Івана Олексійовича, який очолював Шепетівський партизанський загін, Остапа Горбатюка, що керував Шепетівським підпіллям. Загалом, за період існування підпільників, вдалося знищити понад шістдесят фашистських ешелонів.
          Лідія Денисівна продемонструвала школярам унікальні документи: л ... Читати далі »
Переглядів: 483 | Додав: Admin | Дата: 21.09.2013 | Коментарі (0)

         19 вересня в закладі  відбулися загальношкільні  батьківські збори, на яких було висвітлено питання про роботу школи за минулий та завдання  на наступний 2013-2014 навчальний рік. Також соціальний педагог Морозова Тетяна Юріївна проінформувала батьків про особливості своєї діяльності у закладі та  про можливість отримання безкоштовного харчування дітей пільгових категорій.  Психолог школи Туринська Катерина Леонідівна  виступила перед батьками п’ятикласників, продемонструвавши  презентацію «Адаптація п’ятикласників до нових умов навчання» та надала рекомендації батькам щодо подолання тривожності в учнів 5 класу.
        На загальношкільні батьківські збори були запрошені представники правоохоронних органів – Камак Сергій Петрович, ... Читати далі »
Переглядів: 657 | Додав: Admin | Дата: 20.09.2013 | Коментарі (0)

         День працівника лісу – це професійне свято, яке за традицією відзначаєтеся золотої осені. Працівники лісу  прийняли  в цей чудовий  осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом від членів шкільного лісництва. Ми – учні 8 школи,  розуміємо ту велику значимість роботи, завдяки якій множиться зелене багатство нашої області. Молоді розкішні ліси з цінними породами дерев, деревина, вироби з дерева — це все результати праці лісівників. Бажаємо, щоб це свято принесло у ваш дім щастя, добро і надію на краще майбутнє. Щиро зичимо благополуччя, щоб реалізовувались ваші кращі задуми і була щасливою доля. Всім святкового настрою, удачі, творчої праці, достатку і здоров'я, мудрості і терпіння, злагоди, віри у прекрасне Майбутнє України.
Переглядів: 541 | Додав: Admin | Дата: 17.09.2013 | Коментарі (0)

            14 вересня в Україні відзначається державне свято – День фізичної культури та спорту. Педагогічний та учнівський колективи ЗОШ №8 долучилися до святкування, взявши участь у різноманітних заходах. Зокрема, 13 вересня відбувся «Олімпійський урок» для учнів 7 класу. Мета такого уроку була реалізована у проведенні цілого ряду конкурсів, змагань, естафет між учнями.
           Завзято змагалися, демонструючи спортивну витримку, спритність дві команди «Спартанці» та «Чемпіони». Не зважаючи на результат гри, усі учасники «Олімпійської естафети» отримали грамоти та солодкі призи. Завдяки проведеним заходам, які організували вчителі фізичної культури та спорту Комкар В.С., Бандурко А.Ю., школярі знайомились із історією Олімпійських ігор, розвивали інтерес до спорту, здорового способу життя. 
Переглядів: 419 | Додав: Admin | Дата: 17.09.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 57 58 59 60 61 62 63 »